נעים מאד. בשנת 1976 נולדתי לאמא מירי (מנהלת חשבונות) ולאבא ישי (מפיק ומוסיקאי). 

כבר מגיל צעיר, כך אומרים, גיליתי כישורי חריזה ובגן חובה הוכתרתי "המשוררת של הגן". זהו אחד מזכרונות הילדות החזקים שלי.

בילדותי למדתי לנגן על חלילית ופסנתר. בבית ספגתי את שירי ארץ ישראל היפה, מוסיקה קלאסית, קורטוב של מוסיקה חסידית ושפע שירי ילדים בהשפעת עיסוקו של אבי. למדתי בתיכון "עמית עמל" בראשון לציון במגמת פסיכולוגיה וסיימתי את לימודיי בהצטיינות. בתקופה זו ניגנתי בטקסים בית ספריים ובלהקות קאברים צעירות, שרתי ורקדתי בלהקת הנוער "דור מצוין", ושכללתי את כישורי הכתיבה וההלחנה שלי. באותם ימים התחברתי למוסיקת רוק וביליתי שעות רבות במועדון "הרוקסן". שם "נשמתי" את אביב גפן, איפה הילד, פורטיס וסחרוף, Guns & Roses, Iron Maden ועוד. בגיל 17 זכיתי במקום שלישי בתחרות להקות צעירות שהתקיימה במועדון, מול שופטים כיואב קוטנר ודוד קריבושי, עם שיר מקורי שכתבתי והלחנתי.

בצה"ל שירתתי בתפקיד מאבחנת מחקר (סייעת לפסיכולוגים) במחלקת מדעי ההתנהגות (ממד"ה). כבר בחופשת השחרור פצחתי בלימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות וניהול במכללה למנהל. מיד לאחר מכן פניתי ללימודי תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בר אילן, במגמת פסיכולוגיה חברתית. סיימתי את לימודיי בהצטיינות יתרה. את עבודת המאסטר כתבתי על דימויי גבריות ותפיסת מחיריה בקרב בני נוער בישראל. במהלך הלימודים לקחתי שיעורי פיתוח קול אצל דלית כהנא. בין לבין הקלטתי קולות רקע לשירים של דורון מזר, ליוויתי את מושיק עפיה בהופעות טלוויזיוניות כזמרת ליווי ושרתי בהפקות עירוניות שונות. כמו כן, כתבתי שיר לתחרות שהתקיימה בפסטיבל המחולות של כרמיאל בה שפטו שלמה ממן, נורית הירש ועוד. בשנים אלה התבסס גם החיבור הראשוני שלי עם מוסיקה ים-תיכונית. לפרנסתי שימשתי בשנים אלה כסגנית מנהלת משאבי אנוש ואשת יחסי ציבור ברשת "הולידיי אין"…

בתום שנתיים מסיום לימודי התואר השני השבתי בחיוב לבקשת האוניברסיטה לחזור לספסל הלימודים במסגרת "מלגת נשיא לדוקטורנטים מצטיינים".

כעבור פחות מ – 4 שנים השלמתי עבודת דוקטורט בנושא "הגבריות הישראלית החדשה", מחקר רחב ומעניין העוסק במרחב הפרטי בחייהם של גברים בראייה בין-דורית. המחקר זכה לתהודה נרחבת בכל ערוצי התקשורת. 

בחרתי שלא להמשיך לפוסט – דוקטורט והתמקדתי בענף הבידור. זכיתי לעבוד עם שלוה בן גל ז"ל בתחום הפקות האופנה ויחסי הציבור, עם מיקי פלד מפיק הפסטיגל ומותק של פסטיבל, בתיאטרון בית החייל המחודש בת"א, במשרד ייצוג האומנים "פדי גרופ מוסיקה והפקות", בחברת הפקת האירועים "Wedit", וכן בשוק ההון כמנהלת משאבי אנוש ורווחה ומגייסת משקיעים.

מגיל צעיר ידעתי שייעודי הוא יצירה. מאז ימי לימודיי התיכוניים התדפקתי על דלתותיהם של מיטב אומני ישראל, מכל רבדי הקשת המוסיקלית, והצעתי להם מיצירותיי. רק  בגיל 33 התרחשה הפריצה הראשונה שלי במוסיקה המסחרית, כאשר הזמר עידן יניב הקליט את השיר "עד החופה", שאת מילותיו כתבתי (2009). באותה שנה כתבתי את המילים לשליש מאלבומו של שלומי שבת "שתדעי". שיר הנושא, "שתדעי", סחף את המדינה כולה והוכתר ע"י אקו"ם כשיר המושמע ביותר בישראל לשנת 2010. האלבום עצמו זכה למעמד של פלטינה.

בהמשך בחרו מיטב אמני ישראל, ותיקים כחדשים, להוציא לאור את שיריי, ביניהם יהורם גאון, אייל גולן, דודו אהרון, ליאור נרקיס, עומר אדם, מאיה בוסקילה, איתי לוי, שימי תבורי, יוסי אזולאי, אורי פיינמן, חיים משה, בוגרי תוכניות ריאליטי מוסיקליות ועוד. במהלך הקריירה המוסיקלית שלי חברתי למלחינים נפלאים כנורית הירש, שלומי שבת, סגיב כהן, רביב רם בן-מנחם, יוני רועה, עמית צח, רן אביב, תומר מתנה. בין היתר הלחנתי גם את המנון משטרת ראשל"צ, כתבתי מילים לשיר העמותה של "מחייכים אל החיים" ו"לה"ב" – למען הפגים בישראל, לקחתי חלק פעמיים בתחרות קדם האירוויזיון (עם ניקי גולדשטיין ועם אלון ז'אן).

במשך השנים פיתחתי סדנת כתיבה מצוינת, העוסקת בפזמונאות ובחשיבה יצירתית בשם "מהמגירה לקיסריה".

במקביל, לימדתי במשך מספר שנים כתיבה יוצרת בביה"ס לשירה "אוברטון". תלמידיי מופיעים כיום עם שיריהם ומסבים לי גאווה גדולה.

בשנת 2013 הבאתי לעולם את התאומות הילית וליאן. בעקבות הפיכתי לאם התחדד ה"אני מאמין" היצירתי שלי והקמתי בית תוכן לכל המשפחה המשלב תרבות עם חינוך: עולם היצירה על כל רבדיו לצד עולם ההפעלות והסדנאות.  

אתר זה יוביל אותך בשבילי העשייה המגוונת שלי.

תודה שקראת וטיול נעים 🙂