"משוררים ליום אחד"

הסדנה היחידה בארץ המנגישה את מקצוע המשורר לגיל הרך! סדנה מובנית המשלבת הקניית ידע, מוסיקה ותנועה. הילדים יחוו את גרעין היצירתיות הטמון בהם באופן חווייתי. הם יתוודעו לבובת עוזי חרוזי, ישחקו במגוון משחקי חריזה, יתנסו בכתיבת שיר בעצמם, ירקדו וינגנו ויקבלו דפי עבודה להמשך תרגול בבית.

"מעוף הדבורה"

סדנה מצוינת המנגישה את עולם הדבורים לגיל הרך בדרך חווייתית, המשלבת הקניית ידע עם מוסיקה ותנועה. הילדים ילמדו אודות חייה המרתקים של דבורת הדבש בהנחיית הבובה דבורי. בהמשך יחוו את עולמה של הדבורה באמצעות ריקודים מונחים המלווים באביזרים. כמובן, נקנח בטעימת הדבש ש"הכנו" יחד. סדנה מצוינת לראש השנה ולא רק!

"מוצארט בא לגן"

בסדנה ייחודית זו נלמד אודות וולפגנג אמדאוס מוצארט. פועלו של המלחין יונגש לילדים בדרך חווייתית: יחד נרקוד על פי סיפור מיוחד שנבנה לצלילי היצירה המופלאה "מוסיקת לילה זעירה" בעזרת שימוש באביזרים מתחלפים. הסדנה שמה דגש על האזנה פעילה ועל חיבור בין הילדים למוסיקה הקלאסית.

IMG-20180216-WA0037-1

"תיבת נח"

סדנה מרתקת ורבגונית להנגשת הסיפור אודות נוח והמבול. הילדים יתוודעו לסיפור התנ"כי, יהפכו לזוגות זוגות של בעלי חיים ויוכנסו לתיבה. יחד נרקוד לצלילי מוסיקה המספרת את סיפור תיבת נוח ונעבוד עם דפי צביעה העוסקים בסיפור.

הורות יצירתית בשעות הפנאי

"איך אני עובר/ת את אחר הצהריים הזה בשלום?" "סוף שבוע גשום בפתח, איך שורדים אותו עם שלושה ילדים?", "הצילו, בית מארח! מה אני עושה עם זה!" "נמאס מאטרקציות יקרות, איך נעסיק את הילדים בלי להישאר עם חור בכיס"? 
 
מוכר? כולנו באותה סירה!  במסגרת ההרצאה שלי תשמעו על חשיבה יצירתית, הורות, ומה שביניהן. תרכשו כלים פרקטיים לתעסוקה זולה, נגישה ומפתחת עבור ילדיכם. תקבלו "בוסט" של השראה ומוטיבציה לעשות את זה אחרת. ההרצאה מיועדת להורים לילדים מגיל לידה עד 6 (אמהות ואבות כאחד), לסבים וסבתות וכן לצוותים חינוכיים. ההרצאה משתפת, מחויכת, מרחיבת אופקים ועשירה בהדגמות. 
 
קניינים, לקבלת לינק פרטי לצפיית התרשמות בהרצאה פנו אליי
 
דיברו עליי אצל אורלי וגיא:
 

"מהמגירה לקיסריה"

סדנה המוגשת בשתי גרסאות:

כיתת אמן: כיתת אמן מצליחה הזוכה לתשבחות רבות. מפגש בלתי אמצעי ביני לבין הקהל, המשלב פן הרצאתי וסדנה מעשית. המפגש מעלה על נס ערכים כמו: עידוד קריאה, זכויות יוצרים, עברית תקנית. המפגש מייצר עבור המשתתפים חוויה חיובית ומהנה הטומנת בחובה העצמה אישית. הדינמיקה החברתית שנוצרת במפגשים משתפת ואינטראקטיבית. החוויה מאפשרת להם ביטוי עצמי ומחברת אותם לגרעין היוצר שבתוכם. משימות הכתיבה מרתקות ומאפשרות התנסות ממשית בתחום שבמקרים רבים הנו חדש למשתתפים, ומפגיש אותם עם פוטנציאל אישי חדש ומסקרן. הפעילות מתאימה הן לכותבים חובבים והן למי שלא עסק בכתיבה מימיו. אורך המפגש כשעתיים והוא מתאים לקבוצות המונות עד 25 משתתפים בגילאי 12 ועד 120.

קורס פזמונאות: סדרת מפגשים מודולרית, המייצרת גוף ידע עיוני לצד התנסויות מעשיות בכתיבה פזמונאית בדרגת קושי עולה. כל מפגש סובב סביב נושא ליבה מעניין ומקנה כלים שילכו עם המשתתפים הרבה מעבר לתחום הכתיבה, כגון: מציאת הקול הפנימי, עמידה בביקורת ועוד. לסדרה מספר תוצרים אפשריים, כגון: אוגדן שירים אישי, פינה פרסומית בלוח מודעות בארגון, ערב הקראה, חלק בתוך מופע מוסיקלי רב-תחומי, כתיבת המנון הארגון ועוד.