הפעלה: "חוויות עם עששיות" 

דמיינו לכם שעת בין ערביים. אנו נפגשים בנקודת ציון סודית, ולאחר שכל העששיות נדלקו אנו מתקדמים לאור ירח, עוצרים לאורך הדרך לתחנות פעילות, חידונים מפתיעים, ואתגרים חושיים מרתקים. במרכז הסיור העצמה, גיבוש, דגש על שיתוף פעולה, חברות ואמון, חיבור לטבע. אם חיפשתם פעילות שונה, מקורית, מסעירה, מיוחדת, כזו שיזכרו… אין ספק שמצאתם. אין צורך להרחיק, הפעילות יכולה להתקיים בשטח שלכם (פארק, חורשה…). 

לאיזה סוג אירוע זה מתאים? ימי גיבוש, חגים (חנוכה, ל"ג בעומר, עצמאות), פתיחת שנה, סוף שנה, יום הולדת מיוחד. 

לצפייה בסרטון המחשה לחצו כאן.

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

הפעלה: אולימפילנד (ספורטיבי)

אולימפילנד היא הפעלה ספורטיבית ייחודית המביאה את האולימפיאדה עד אליכם. 

ההפעלה מורכבת מרצף משחקי ספורט מחברים ומגבשים, משעשעים ומפתיעים, המעצימים את הילדים הן פרטנית והן קבוצתית. בהפעלה הזו כולם מצליחים וכולם מנצחים. 

בין הפעילויות: קבלת פנים הכוללת קליעה למטרה, קביים, קפיץ קפוץ, דלגיות, עזרי שיווי משקל ועוד. חימום באמצעות אירובי-אביזרים משימתי מדליק. קפיצה לרוחק, זחלנים, קליעה לסל, סשן חישוקים, אתגר מצנח כדור, מסלול מכשולים, לימבו היתולי ועוד. 

הפעילות מגוונת, ססגונית, מלווה בפסקול מוסיקלי ספורטיבי מלהיב במיוחד. במהלכה מוטמעים ערכי האני מאמין של המותג: פעילות גופנית כמקדמת בריאות, נחישות, התמדה, אמונה בעצמי. נסיים בטקס הענקת מדליות או גביעים.

למי זה מתאים? לגילאי 4 עד 9 במסגרות הבאות: גנים, בתי ספר, ימי הולדת, אירועים קהילתיים. 

היכן יכול להתקיים? בכל חצר, סלון גדול, חדר דיירים, פארק עירוני מאושר, אולם ספורט, מתנ"ס וכן הלאה.

להתרשמות מדף הפייסבוק של אולימפילנד לחצו כאן.

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

הפעלה: "קשת בענן" / "השראה אפריקאית"

קונספט ייחודי המשלב גם וגם: גם יצירה וגם מסיבה. מתאים לגילאי 4 ומעלה בקבוצות קטנות, ויכול להתקיים אפילו בסלונכם. קשת בענן מייצגת: שמחה, חיוביות, אופטימיות, ססגוניות. השראה אפריקאית מייצגת: אסתטיקה, אותנטיות, שמחה, מוסיקליות.

ההפעלה כוללת שולחן יצירה מעוצב על פי הקונספט הנבחר, עשיר וססגוני הכולל עזרי יצירה בשפע. בהפעלת הקשת בענן ניצור תמונה לחדר, בהפעלת השראה אפריקאית ניצור שרשרת או צמיד משלל חרוזים.

בחלקה השני של ההפעלה נעבור למסיבת ריקודים משימתית ונושאת פרסים עם שלל עזרים בכל צבעי הקשת / בקצב אפריקאי מלהיב.

למי זה מתאים? לכל מי שלא רוצה לבחור אלא ליהנות מכל העולמות 🙂

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

הפעלה: "מים בששון"

"מים בששון" היא הפעלה שמחה והיתולית, מחברת ומגבשת, עשירה וצבעונית. ההפעלה מתאימה לגילאי 5 ומעלה ומתקיימת בעונת הקיץ על גבי מדשאות מוצלות בלבד. בהפעלה אירובי עם אביזרים משמחים כנודלס וכדור מתנפח ענק, אתגר דליים, הפרחת בועות סבון, תופסת רובי מים, מרוץ שליחים רטוב המשולב במסלול מכשולים, יצירת בלוני רוח, לימבו רטוב ועוד… כמובן ברקע מוסיקה מעולה! 

למי זה מתאים? לכל קבוצה שרוצה להתרענן בסטייל בעונה החמה 🙂

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

הפעלה: "מדן ועד עינת" 

הפעלה עשירה וערכית על בסיס הדיסקים שלי "מדן ועד עינת" 1 + 2. יחד נצא לטיול שנתי מדומיין בארץ ישראל. משחק ירדוף משימה, חידון ירדוף תחרות, והכל בלוויית מגוון אביזרים מתחלפים (מטפחות, מקלות תיפוף, כובעים מנצנצים, משחקי רצפה ועוד). התוצאה היא חגיגה צבעונית, משעשעת, מאתגרת ובעלת ערך מוסף, בה יישזרו ערכים כאהבת הארץ, הגנת הסביבה וכללי טיול בטוח. ההפעלה מועברת בגני ילדים, קייטנות, ימי הולדת, מסיבות סיום, וכן בחינוך המיוחד. 

לקוחותיי מעדיפים להזמין חבילת פרימיום הכוללת דיסק מתנה לכל משתתף/ת. 

לשיר הנושא "נסיעה טובה" לחצו כאן.

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

שעת סיפור: "חתלתול ושמו למה" 

בשעת הסיפור שלי, המבוססת על ספרי "חתלתול ושמו למה", מוזמנים הילדים להיכנס לעולם החתולי המסקרן. הפעילות אינטראקטיבית, משלבת מוסיקה, ואביזרים המחולקים למשתתפים. בתום שעת הסיפור יוזמנו הילדים להצטלם בעמדת צילום של "למה" (1.20 מ').

ניתן להזמין פעילות הכוללת עותק מן הספר לכל משתתף/ת, וכן איפור פנים חתולי לכל הילדים.

הזמינו בעבר: קיבוץ דביר, רשת צומת ספרים, קניון TLV, עיריית יבנה, עיריית רחובות, פארק פרס חולון ועוד. 

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

סדנת "ערבות הדדית"

ערבות הדדית היא ערך מרכזי בחברה הישראלית והיוותה את הערך השנתי של משרד החינוך ב – 2019.

בסדנה אני מטמיעה את הערך החשוב הזה בקרב המשתתפים בכמה רבדים: תחילה באמצעות שיח, לאחר מכן בלמידת השיר שיצרתי תחת הכותרת "ערבות הדדית" (לחצו כאן כדי לעבור ליוטיוב) בשילוב כוריאוגרפיה, נבצע גם תרגיל אמון המדגים ערבות הדדית, ניצור תמונה אנושית המדגימה את הערך, ונקיים פעילות יצירתית משותפת שמשמעותה שילוב ידיים.

למי זה מתאים? לילדי גן חובה ויסודי.

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

סדנת "משוררים ליום אחד" 

הסדנה היחידה בארץ המנגישה את מקצוע המשורר לגיל הרך. סדנה מובנית המשלבת הקניית ידע, מוסיקה ותנועה. הילדים יחוו את גרעין היצירתיות הטמון בהם באופן חווייתי. הם ישחקו במגוון משחקי חריזה בהנחיית הבובה עוזי חרוזי, יכתבו בעצמם את המנון הגן/כיתה, ירקדו וינגנו. בקשו ממני המלצות מאנשי חינוך.

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

סדנת "מעוף הדבורה" 

סדנה מצוינת המנגישה את עולם הדבורים לגיל הרך בדרך חווייתית, המשלבת הקניית ידע עם מוסיקה ותנועה. הילדים ילמדו אודות חייה המרתקים של דבורת הדבש בהנחיית הבובה דבורי. בהמשך יחוו את עולמה של הדבורה באמצעות ריקוד מלווה באביזרים. נקנח בטעימת הדבש ש"הכנו" יחד. סדנה מצוינת לראש השנה ולא רק.

סדנת "מוצארט בא לגן"

בסדנה ייחודית זו נלמד אודות וולפגנג אמדאוס מוצארט. פועלו של המלחין יונגש לילדים בדרך חווייתית של האזנה פעילה: יחד נרקוד על פי סיפור מיוחד שנבנה לצלילי היצירה המופלאה "מוזיקת לילה זעירה" בעזרת שימוש באביזרים מתחלפים. סדנה למתקדמים…

IMG-20180216-WA0037-1

סדנת "תיבת נח"

סדנה מרתקת ורבגונית להנגשת הסיפור אודות נוח והמבול. הילדים יתוודעו לסיפור התנ"כי באופן תואם גיל, יהפכו לזוגות זוגות של בעלי חיים וייכנסו לתיבה שבנו בעצמם, תוך הפעלת יצירתיות ודמיון. יחד נרקוד לצלילי מוסיקה המספרת את סיפור תיבת נוח, נשלח את היונה למצוא ענף עץ זית, וכשננחת על אררט נעסוק ביצירה ברוח הסיפור. 

סדנה: ניהול זמן

אצל רובנו נושא הזמן בלתי פתור. לרוב אנו מרגישים שהזמן מנהל אותנו במקום שאנחנו ננהל את הזמן. מרבית האנשים בעולם המודרני חווים תחושה עמוקה של מחסור בזמן, חוסר הספק, מרוץ תמידי, והעדר זמן פנוי. תחושות סובייקטיביות אלה משפיעות על תפקודם ועל סביבתם.

 

הסדנה שלי מפרקת את ממד הזמן ובונה אותו מחדש יחד עם המשתתפים. תפקידה לשקף להם את תמונת המצב שלהם, לקחת יכולות שכבר טבועות בהם ולתעל אותן לניהול זמן יעיל ואפקטיבי בכל תחומי החיים (עבודה, ניהול משק הבית והמשפחה). הסדנה מציידת את משתתפיה בכלים פרקטיים מחוללי שינוי ומלווה בתרגולים של אותם כלים, מעניקה את הביטחון המלא שאפשר אחרת ומעודדת כל אחד ואחת להתחיל בשינוי כבר באותו יום.

למי זה מתאים? קבוצות נשים, חברות וארגונים, ועדי הורים, צוותים חינוכיים ועוד.

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

8H2A0936

"מהמגירה לקיסריה"

סדנת דגל שלי, בעלת שתי וריאציות: 

כיתת אמן: כיתת אמן מצליחה הזוכה לתשבחות רבות. מפגש בלתי אמצעי ביני לבין הקהל, המשלב פן הרצאתי וסדנה מעשית. המפגש מעלה על נס ערכים כמו: עידוד קריאה, זכויות יוצרים, עברית תקנית. המפגש מייצר עבור המשתתפים חוויה חיובית ומהנה הטומנת בחובה העצמה אישית. הדינמיקה החברתית שנוצרת במפגשים משתפת ואינטראקטיבית. החוויה מאפשרת להם ביטוי עצמי ומחברת אותם לגרעין היוצר שבתוכם. משימות הכתיבה מרתקות ומאפשרות התנסות ממשית בתחום שבמקרים רבים הנו חדש למשתתפים, ומפגיש אותם עם פוטנציאל אישי חדש ומסקרן. הפעילות מתאימה הן לכותבים חובבים והן למי שלא עסק בכתיבה מימיו. אורך המפגש כשעתיים והוא מתאים לקבוצות המונות עד 25 משתתפים בגילאי 12 ועד 120. 

קורס פזמונאות: סדרת מפגשים ייחודית, המייצרת גוף ידע עיוני לצד התנסויות מעשיות בכתיבה פזמונאית. כל מפגש סובב סביב נושא ליבה מעניין ומקנה כלים שילכו עם המשתתפים הרבה מעבר לתחום הכתיבה, כגון: מציאת הקול הפנימי, התמודדות עם ביקורת ועוד. לסדרה מספר תוצרים אפשריים, כגון: אוגדן שירים אישי, פינה פרסומית בלוח מודעות בארגון, ערב הקראה, חלק בתוך מופע מוזיקלי רב-תחומי, כתיבת המנון הארגון ועוד.

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

פרויקט "לא לאלימות"

פרויקט חינוכי-אמנותי יוצא מן הכלל לבתי ספר יסודיים (יושב על משבצת "עיר ללא אלימות").

במהלך הפרויקט עוברים התלמידים סדנה המטמיעה את הרציונל שעל הפרק, ועוסקת בחשיבה יצירתית ובעבודה אסוציאטיבית. בעקבות הסדנה מתקיים שיח כיתתי משתף. בשלב הבא מיושם החומר באמצעות תכנון וביצוע של תוצרים אמנותיים, ככרזות, חולצות מעוצבות, המנונים כיתתיים. אלו מוצגים בתום הפרויקט בפני התלמידים, צוות המורים, ההורים והנהלת העיר, ויכולים להיות משולבים במרקם הבית ספרי / העירוני.

התהליך נמשך כשבועיים. הוא כרוך בעבודה רגשית וקוגניטיבית, שמטרתה הפנמת המסרים והערכים של הפרויקט. הפעילות מכוונת להעשרת התלמידים, להקניית תחושת מסוגלות, תרגול שיתוף פעולה, ושימוש בעשייה כמנוף להעצמה ולביטוי עצמי.

לקבלת הסבר ותאום פגישת הכנה: https://bit.ly/einatwhatsapp

סדנה: מפגש תשליך

מפגש תשליך שנתי המתקיים באווירה נשית אינטימית על קו המים. בשעת שקיעה נתכנס על גבי מרבץ מחצלות וכריות, עם קוד לבוש לבן, כשסביבנו עששיות בוהקות והגלים מלחכים את החוף מולנו. בעזרת דמיון מודרך, קלפי מודעות מרתקים, מוסיקה נוגעת ומרגשת ותרגילי כתיבה מונחים, נשליך את כל מה שמיותר בחיינו אל בין הגלים, נפנה מקום לטוב ולרצוי ונזמין לחיינו שפע מכל סוג. יחד גם נשיר, נתכבד בתפוח ודבש ובעוגת דבש מתוקה, ונרים כוסית באווירה נשית עוטפת ומחוזקת. המפגש משלב בין המסורתי והמודרני ויוצר חוויית תשליך חדשה וייחודית. 

למי זה מתאים? לכל קבוצת נשים באשר הן שרוצה להתנסות בטקס הייחודי והחשוב הזה.

לפרטים והזמנות הקליקו ישירות לוואצפ שלי: https://bit.ly/einatwhatsapp

הרצאת "הורות יצירתית בשעות הפנאי"

"איך אני עובר/ת את אחר הצהריים הזה בשלום?" "סוף שבוע גשום בפתח, איך שורדים אותו עם שלושה ילדים?", "הצילו, בית מארח! מה אני עושה עם זה!" "נמאס מאטרקציות יקרות, איך נעסיק את הילדים בלי להישאר עם חור בכיס"?
 
מוכר? כולנו באותה סירה!  במסגרת ההרצאה שלי תשמעו על חשיבה יצירתית, הורות, ומה שביניהן. תרכשו כלים פרקטיים לתעסוקה זולה, נגישה ומפתחת עבור ילדיכם. תקבלו "בוסט" של השראה ומוטיבציה לעשות את זה אחרת. ההרצאה מיועדת להורים לילדים מגיל לידה עד 6 (אמהות ואבות כאחד), לסבים וסבתות וכן לצוותים חינוכיים. ההרצאה משתפת, מחויכת, מרחיבת אופקים ועשירה בהדגמות.
 
התרשמו באייטם מתוך תכנית הבוקר של אורלי וגיא: